ҚР МЕМЛЕКЕТТIК РӘМIЗДЕР САЙЛАУШЫЛАРДЫҢ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ ДЕПУТАТҚА САУАЛ БІЗДІҢ ТАРИХ
САЙТ БОЙЫНША ІЗДЕУ
МЕНІҢ ДЕПУТАТЫМ ӨСКЕМЕН ҚАЛАСЫНЫҢ ЖЕРГІЛІКТІ ӨЗІН-ӨЗІ БАСҚАРУ КЕҢЕСІ СУРЕТ ГАЛЕРЕЯСЫ САЙЛАУЛАР
МӘСЛИХАТТЫҢ ДЕПУТАТТАРЫ
Cайлаушылардың қабылдау кестесі

Өскемен қалалық мәслихаты депутаттарының және Өскемен қаласы әкімдігінің «Жаппай спортты дамыту бойынша орталық»
КММ директорларының тұрғындарды бірлесіп қабылдау кестесі

 

№р/с

Депутаттар

ЖӨБК
 №

ЖӨБК
директорлары

Қабылдау
күні

Қабылдау
орны

Қабылдау
сағаты

1

Арман Айтмұханұлы Кұрманғалиев,
тел. 23-30-61

№ 1

Мадина Бакитовна Мазкенова,  тел. 61-28-13

екінші
сәрсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Қ. Сәтпаев даңғылы, 14/1-84

17.00-18.00

2

Оралхан Рақымжанұлы Тлеукенов  
тел. 61-75-36

№ 1

Мадина Бакитовна Мазкенова,
тел. 61-28-13

екінші
сәрсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Қ. Сәтпаев даңғылы, 14/1-84

16.00 -18.00

3

Маржан Бахыт
тел. 70-55-38

№ 1

Мадина Бакитовна Мазкенова,
тел. 61-28-13

екінші
сәрсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Қ. Сәтпаев даңғылы, 14/1-84

16.00 -18.00

4

Анатолий Анатольевич Белялёв
тел. 75-24-35

№ 2

Мақпал Сержанқызы,  Абақова,
тел. 60-94-81

үшінші  жұма

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Челюскин көшесі, 17/1

15.00 -17.00

5

Игорь Николаевич Потапов
тел. 25-82-82

№ 4

Татьяна Степановна Филонова,
тел. 26-40-96

бірінші бейсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Буров көшесі, 24

16.00 -18.00

6

-

-

-

-

-

-

7

Михаил Николаевич Анашкин
тел. 75-64-12

№ 4 

Татьяна Степановна Филонова,
тел. 26-40-96

екінші
бейсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Буров көшесі, 24

16.00 -18.00

8

Ерлан Мағзұммадиұлы Нұрбаев 
тел. 62-56-48  

№ 3

Асет Сержанұлы Мырзақанов,  
тел. 26-94-50

бірінші бейсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Чехов көшесі, 68

16.00 -18.00

9

Ермек Сембайұлы Омарбеков
тел. 57-38-76

№ 3

Асет Сержанұлы Мырзақанов,
тел. 26-94-50

бірінші бейсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Чехов көшесі, 68

16.00-18.00

10

Светаш Александр Александрович
тел. 26-43-48

№ 3

Асет Сержанұлы Мырзақанов,
тел. 26-94-50

екінші сәрсенбі  

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Чехов көшесі, 68

16.00-18.00

11

Максим Владимирович Тесленко
тел. 62-18-70

№ 5

Роза Ұзаққызы Мамырбаева,
тел. 62-18-70

бірінші
жұма

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Менделеев көшесі, 4

16.00-18.00

12

Сергей Николаевич Кондратенко
тел. 23-31-33

№ 5

Роза Ұзаққызы Мамырбаева,
тел. 62-18-70

бірінші
жұма

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Менделеев көшесі, 4

16.00-18.00

13

Қуат Қажұмұханұлы Рахимбердин
тел. , 53-11-99

№ 7

Наталья Олеговна Балтанова,
тел. 77-46-43

үшінші бейсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Добролюбов көшесі, 25

11.00 -13.00

14

Станислав Александрович Каримов
тел. 87027766702

№ 7

Наталья Олеговна Балтанова,
тел. 77-46-43

үшінші бейсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Добролюбов көшесі, 25

16.00-18.00

15

Олег Геннадьевич Фролов
тел. 26-88-33

№ 11

Ерсеит Кабдуәлиұлы Нұралдинов,
тел. 57-41-79

үшінші сейсенбі  

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Меновной ауылы,
М. Горький көшесі, 11а

16.00-18.00

16

Нұрлан Қажмұратұлы Умарбеков
тел. 29-11-06

№ 8

Рустам Асқарұлы Шаиргазин,
тел. 77-66-64

соңғы
сәрсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Гагарин желекжолы, 20

16.00-18.00

17

Юлия Вячеславовна Миронова  
тел. 87029452445

№7

Балтанова Наталья Олеговна,
тел. 77-46-43

екінші
дүйсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Добролюбов көшесі, 25

16.00-18.00

18

Николай Михайлович Потапенко
тел. 29-17-29

№ 7

Балтанова Наталья Олеговна,
тел. 77-46-43

екінші
дүйсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Добролюбов көшесі, 25

16.00-18.00

19

Сейлжан Жиренұлы Сайлаубаев
тел. 26-28-10

№ 7

Балтанова Наталья Олеговна,
тел. 77-46-43

екінші
дүйсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Добролюбов көшесі, 25

16.00 -18.00

20

Марина Ивановна Кикина
тел. 77-45-66

№ 8

Рустам Асқарұлы Шаиргазин,
тел. 77-66-64

екінші
сейсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Гагарин желекжолы, 20

17.00-18.00

21

Сергей Викторович Коротин
тел. 20-87-77

№ 8

Рустам Асқарұлы Шаиргазин,
тел. 77-66-64

бірінші сәрсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Гагарин желекжолы, 20

16.00-18.00

22

-

-

-

-

-

-

23

-

-

-

-

-

-

24

Әлия Нарбекқызы Досыбаева
тел.75-15-35

№ 10

Сержан Асылбекұлы Тоқаев, 
тел. 51-67-89

екінші
бейсенбі

«Аумақтық басқару орталығы» КММ  № 1 филиалы
Бажов көшесі, 546

15.00-17.0

25

-

-

-

-

-

-

 

Парақтар өзгертілді: 02-06-2020
Яндекс.Метрика
Copyright © 2008-2020

Администратор сайта:
телефон: 26-59-11,
070004 ШҚО Өскемен қаласы, Пермитин көшесі, 17
тел/факс 8(7232) 26-43-48
е-mail: maslihat@ukmaslihat.vko.gov.kz